Forum Akademii Avis

Akademia Najmocniejszego Zakonu s2 !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-05-24 00:19:51

marychson

Paladyn

720313 zawsze na niewidocznym
Skąd: Garwolin,Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 447
Punktów :   14 

na wesoło :applause:

Rzucasz się na nią gwałtownie. Nic z tego! Znów się wymyka! Doganiasz, zaciskasz palce na wyzywających, śliskich krągłościach, unieruchamiasz... Tak, za chwilę będzie Twoja... Nie, nadal walczy, broni się, kaleczy Ci kciuki, drapie przeguby... Klniesz, ale nie rezygnujesz. Ona musi zrozumieć, że nie ma szans. Po rozpaczliwej szarpaninie przygniatasz ją ciężarem ciała i sięgasz po nóż. Na jego widok kapituluje, leży potulna i gotowa na wszystko. Jest Twoja. Przez chwilę napawasz się zwycięstwem, a potem rżniesz, rżniesz, rżniesz... Możesz być z siebie dumny. Otwarcie puszki ruskich szprotek zajęło Ci tylko dwadzieścia minut! Smacznego.

Offline

 

#2 2008-05-24 00:36:47

marychson

Paladyn

720313 zawsze na niewidocznym
Skąd: Garwolin,Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 447
Punktów :   14 

Re: na wesoło :applause:

W swoim programie Kuba Wojewódzki pyta Korwina-Mikkego:
- Co Pan sądzi o Michale Wiśniewskim?
- O kim? - pyta Korwin.
- No o Michale Wiśniewskim?
Na to Korwin:
- Nie kojarzę, kto to jest?
Wojewódzki odpowiada:
- No ten z czerwonymi włosami!
- No nie kojarzę nadal..
- No to ten z zespołu ICH TROJE, nie słyszał Pan?
Korwin Mikke:
- No nie słyszałem...
Wojewódzki:
- To jest Pan szczęśliwym człowiekiem, że Pan nie słyszał!!!
Na to Korwin z rozbrajającą szczerością:
- O Panu też wcześniej nie słyszałem!

Offline

 

#3 2008-05-24 15:32:53

marychson

Paladyn

720313 zawsze na niewidocznym
Skąd: Garwolin,Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 447
Punktów :   14 

Offline

 

#4 2008-06-17 23:17:13

marychson

Paladyn

720313 zawsze na niewidocznym
Skąd: Garwolin,Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 447
Punktów :   14 

Re: na wesoło :applause:

Kilka żarcików nadesłanych przez przyjaciół )

Siostra Małgorzata przez pomyłkę trafiła do piekła.
Przerażona dzwoni do Świętego Piotra i mówi:
Tu siostra Małgorzata! Popełniono straszny błąd!
wyjaśniła całą sytuację i uzyskała obietnicę,
że pomyłka szybko zostanie naprawiona.
Niestety, Święty Piotr w natłoku obowiązków
najwyraźniej o niej zapomniał. Następnego dnia
siostra Małgorzata znów dzwoni:
Proszę, zabierzcie mnie stąd natychmiast! Na dzisiejszy wieczór
zaplanowana jest orgia! Obecność obowiązkowa...
Święty Piotr przejął się losem siostry Małgorzaty i obiecał jak
najszybciej sprawę załatwić. Niestety, zapomniał i tym razem.
Przypomniał sobie dopiero nazajutrz, gdy usłyszał dzwonek telefonu.
Z drżącym sercem podnosi słuchawkę i słyszy:
- Cześć Piotrek, tu Gosia. Nie zawracaj sobie głowy...

Dwóch zawianych facetów miało ochotę na drinka, ale mieli ze sobą tylko dolara i parę centów. W końcu jeden z nich proponuje: - Złożymy się i kupmy sobie hot doga.
- Hot doga? A po co? Ja chce drinka! - Otóż to. Zrobimy tak: kupimy hot doga, wyjmiemy z niego
parówkę i przymocuje ja sobie do rozporka.
Pójdziemy do baru, zamówimy drinki,
wypijemy. Kiedy przyjdzie do płacenia, Ty uklękniesz i zaczniesz ssąc parówkę, tak jakbyś robił mi laskę. Barman nas wyrzuci i nie będziemy musieli płacić. Jak uradzili, tak zrobili. Zamówili dwie whisky, wypili, odegrali scenkę, barman ich wyrzucił i zakazał wracać. Odstawili ten numer w 19 barach.
Wiesz co? - mówi w końcu ten drugi - Zamieńmy się rolami,
bo mnie już kolana bolą... - Stary, a co ja mam powiedzieć? zgubiłem parówkę w trzecim barze...


Do firmy przyszedł hydraulik naprawić WC.
Wszedł do sekretariatu i pyta:    - No to gdzie jest ten sracz?   Sekretarka nieśmiało odpowiada:   - Szef jest właśnie na obiedzie.   - Ale pani mnie źle zrozumiała - mam na myśli te dwa zera.    - Zastępcy mają naradę.   - Ale pani złota, ja się pytam, gdzie tu się gó_no robi?   - Aha, ... rachunkowość jest piętro wyżej..

Przychodzi mąż do domu
i zaraz na wejściu dostaje od żony w łeb.   - Za co kochanie? - pyta mąż.    - Pranie robiłam i z twoich spodni wyciągnęłam karteczkę,    a na niej jakaś Klara i jakieś cyferki,    - Ależ kochanie, byłem na wyścigach konnych i
Klara to nazwa konia a cyferki to numery gonitw - tłumaczy mąż.   Za tydzień przychodzi mąż do domu
i na wejściu dostaje dwa razy w łeb od żony.    - Ale za co kochanie?    - Twój koń do ciebie dzwonił !!!

Chłopak w aptece kupuje prezerwatywy,
przebiera w nich, dobiera rozmiary i po kolei
wymienia różne smaki: - Poproszę truskawkową, bananową, o i malinową też   poproszę...   Na co stojąca za nim 80-letnia babcia:    - Panie!!! Będziesz się pan pierdolił czy kompot goto

Płynie stado plemników jajowodem.
Nagle jeden słabiutki,   który płynie ostatni, krzyczy:   - Panowie, zdrada, jesteśmy w dupie - wracajmy!".    Cale stado w tył zwrot,
a ten płynąc dalej mruczy pod nosem:
"I tak rodzą się geniusze" .

Chce założyć kurwa konto w tym jebanym banku.   - Co proszę??    - Powiedziałem, ze chce założyć kurwa pierdolone
konto w tym jebanym banku!    - Jak pan śmie!   - Normalnie! Nie dosłyszysz szmato ?
Dawaj mi tu kurwa kierownika!   Kierownik, cały nabuzowany,
bo już wie czego i jak żąda ten klient:    - No wiec, o co panu chodzi!    - Powtarzam kurwa po raz trzeci, ze chce założyć
chujowe konto w tym jebanym kurwa banku!    - A ile pan chce wpłacić?    - 2 miliardy.   - I ta kurwa robiła jakieś problemy???

Offline

 
Witamy na stronie zakonu Akademia Avis !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mikolajki-inaczej.pun.pl www.21-kr.pun.pl www.anubar.pun.pl www.yamahayzserver.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl